Месники

Моршинська збирає видатних поборників справедливості та добра. Залізна Людина, Тор і Неймовірний Халк під керівництвом Капітана Америка вступають у боротьбу зі спрагою та нудьгою.

Капітан Америка

КАПІТАН АМЕРИКА

СПРАВЖНЄ ІМ’Я: СТИВЕН РОДЖЕРС

Герой поза часом Стів Роджерс бореться за свободу в якості непохитного Капітана Америка. Перший месник!

Сироватка кардинально змінила фізичні можливості, наділивши Капітана Америка силою, спритністю і витривалістю. Його єдиною зброєю став щит, зроблений з надміцного сплаву сталі та вібраніума.

Shield
МОРШИНСЬКА КАПІТАН АМЕРИКА
Капітан Америка
Cap Advice

У кожного героя – свій шлях та своя історія. Розповідайте ці історії кожного разу, коли дитина п'є воду. Розкажіть як Капітан Америка переміг перевертня з планети Скруллів. Діти люблять казки. Нехай їхня вода теж стане казковою.

Залізна Людина

ЗАЛІЗНА ЛЮДИНА

СПРАВЖНЄ ІМ’Я: ТОНІ СТАРК

Ексцентричний геній Тоні Старк — супергерой в броні, відомий як Залізна Людина. У костюмі Залізної Людини Тоні Старк здатен піднімати до 90 тонн, а броня захищає його від ножових і вогнепальних поранень.

Тоні Старк чудово знає собі ціну: він одночасно спонсор Месників і один з найважливіших членів команди. Він здається самозакоханим і постійно порушує правила, але робить це заради досягнення головної мети — порятунку життя людей

МОРШИНСЬКА ЗАЛІЗНА ЛЮДИНА
Залізна Людина
Advice

Залізна Людина – крутий не тому, що найсильніший, а тому, що найрозумніший. Розкажіть малюку цікаві факти про воду. Наприклад, про кругообіг води у природі чи про те, що люди на 60% складаються з води. Нехай разом зі спрагою вгамується спрага пізнання.

Капітан Америка

ХАЛК

СПРАВЖНЄ ІМ’Я: РОБЕРТ БРЮС БЕННЕР

Халк володіє безмежною міццю і витривалістю. Перевтілення в Халка залежать від емоційного стану Роберта Беннера, коли розлючений — він сильнішає.

Завдяки надлюдській мускулатурі, він може долати величезні відстані за один стрибок. Його тіло здатне витримати будь-яку атаку: Халку не страшні високі температури, ядерні вибухи і вогнепальна зброя.

Його розум неможливо контролювати, а тканини організму відновлюються за лічені секунди. Це робить Халка одним з найсильніших істот всесвіту.

МОРШИНСЬКА ХАЛК
Халк
Cap Advice

Чи знає твій малюк, скільки води випиває Халк? Дуууууже багато. Щоб бути таким сильним треба правильно харчуватись та пити лише природну воду. Зроби з пляшечки Халка “еліксир сили”. Так дитина на власному досвіді відчує чудодійну силу води.

Тор

ТОР ОДІНСОН

Покликання: Бог грому

Бог грому, гідний носити могутній молот Мйольнір.

Молот завжди повертається до Тора, ворог не може їм заволодіти, адже підняти Мйольнір може тільки той, хто гідний правити Асгардом.

Shield
МОРШИНСЬКА ТОР
Капітан Америка
Cap Advice

Тор подорожує світами за допомогою райдужного моста Біфроста. А чи знає ваш малюк, що райдуга – це результат взаємодії світла та води? А це значить, що кожен раз, коли дитина п’є воду, вона випиває частинку райдуги.

НАСТУПНА СЕРІЯ «ВАРТОВІ ГАЛАКТИКИ»