Месники

Моршинська збирає видатних поборників справедливості та добра. Залізна Людина, Тор і Неймовірний Халк під керівництвом Капітана Америка вступають у боротьбу зі спрагою та нудьгою.

Капітан Америка

КАПІТАН АМЕРИКА

СПРАВЖНЄ ІМ’Я: СТИВЕН РОДЖЕРС

Герой поза часом Стів Роджерс бореться за свободу в якості непохитного Капітана Америка. Перший месник!

Сироватка у кардинально змінила фізичні можливості, наділивши Капітана Америка силою, спритністю і витривалістю. Його єдиною зброєю став щит, зроблений з надміцного сплаву сталі та вібраніума.

Shield
МОРШИНСЬКА КАПІТАН АМЕРИКА
Капітан Америка
Cap Advice

Вода в організмі дитини приймає участь в обміні речовин, терморегуляції, травленні, підтриманні гомеостазу та кислотно-основної рівноваги.

Залізна Людина

ЗАЛІЗНА ЛЮДИНА

СПРАВЖНЄ ІМ’Я: ТОНІ СТАРК

Ексцентричний геній Тоні Старк — супергерой в броні, відомий як Залізна Людина. У костюмі Залізної Людини Тоні Старк здатен піднімати до 90 тонн, а броня захищає його від ножових і вогнепальних поранень.

Тоні Старк чудово знає собі ціну: він одночасно спонсор Месників і один з найважливіших членів команди. Він здається самозакоханим і постійно порушує правила, але робить це заради досягнення головної мети — порятунку життя людей

МОРШИНСЬКА ЗАЛІЗНА ЛЮДИНА
Залізна Людина
Advice

Для здоров’я та гармонійного розвитку дитини важливо підтримувати гідробаланс — рівновагу між надходженням та виділенням води організмом.

Капітан Америка

ХАЛК

СПРАВЖНЄ ІМ’Я: РОБЕРТ БРЮС БЕННЕР

Халк володіє безмежною міццю і витривалістю. Перевтілення в Халка залежать від емоційного стану Роберта Беннера, коли розлючений — він сильнішає.

Завдяки надлюдській мускулатурі, він може долати величезні відстані за один стрибок. Його тіло здатне витримати будь-яку атаку: Халку не страшні високі температури, ядерні вибухи і вогнепальна зброя.

Його розум неможливо контролювати, а тканини організму відновлюються за лічені секунди. Це робить Халка одним з найсильніших істот всесвіту.

МОРШИНСЬКА ХАЛК
Халк
Cap Advice

Під час фізичних навантажень вміст води в організмі знижується і відповідні нервові рецептори надсилають сигнал у головний мозок — так у дитини виникає почуття спраги.

Тор

ТОР ОДІНСОН

Покликання: Бог грому

Бог грому, гідний носити могутній молот Мйольнір.

Молот завжди повертається до Тора, ворог не може їм заволодіти, адже підняти Мйольнір може тільки той, хто гідний правити Асгардом.

Shield
МОРШИНСЬКА ТОР
Капітан Америка
Cap Advice

Ставайте прикладом для дітей! Не забувайте і самі пити воду частіше, адже малюки копіюють своїх батьків.

НАСТУПНА СЕРІЯ «ПРИНЦЕСИ»