Вартові Галактики

Пий та грайся! Новая серія від Моршинської: Грут, Гамора, Ракета та Зоряний Лорд на варті гідробалансу.

ГРУТ

Деревоподібний прибулець з планети Ікс. Грут довгий час був напарником Ракети. Завдяки здатності до регенерації Грут може змінювати власні розміри і пропорції, а також відновлювати своє тіло навіть з маленької гілки. У Грута є схильність до телекінетичними здібностям, які він може використовувати тільки на певних планетах з рослинними формами життя.

У лексиконі Грута є тільки фраза «Я є Грут», під якою він може мати на увазі все, що завгодно. Незважаючи на це, Ракета прекрасно розуміє все, що хоче сказати його напарник.

Decor
МОРШИНСЬКА Грут
Грут
Advice

Чи знає твій малюк, скільки води випиває Грут? Дуууууже багато. Особливо щоб знов вирости з маленької гілочки у могутнє дерево, треба правильно харчуватись та пити лише природну воду. Зроби з пляшечки Грута «еліксир росту». Так дитина на власному досвіді відчує чудодійну силу води.

ГАМОРА

Остання представниця раси Зен-Хобері, Гамора була удочерена божевільним титаном Таносом і все життя готувалася стати вбивцею. Аби не допустити сприяти злу, вона зрадила свого прийомного батька і тепер використовує свої здібності, щоб допомагати слабким разом з командою «Вартові Галактики».

Гамора — справжній експерт в контактному бою, прекрасна гімнастка, яка володіє всіма видами зброї. Вона по праву заслужила звання найнебезпечнішою жінки у всесвіті. Як представниця раси Зен-Хобері, Гамора набагато сильніше і витриваліше людини.

Decor
МОРШИНСЬКА Гамора
Гамора
Advice

Придумайте свої сімейні звички. Діти швидко до них пристосовуються. Наприклад, звичка пити стакан води відразу після пробудження. Можете навіть разом вигадати спеціальний віршик на кшталт: «Коли прокинувся зранку, випий водички склянку».

ЗОРЯНИЙ ЛОРД

Пітер Квилл — космічний авантюрист, який живе нескінченними пригодами. Лідер команди «Вартові Галактики». Пітер Квилл родом із Землі. Маленький Пітер був викрадений бандою космічних піратів і виріс серед них, сам ставши бандитом і взявши собі псевдонім Зоряний Лорд. Харизма і унікальне почуття гумору Пітера можуть як врятувати йому життя, так і привести до нових неприємностей. Головний скарб Пітера — касетний плеєр, останній подарунок його мами. Заради нього Зоряний Лорд готовий вступити в найнебезпечніші пригоди.

Decor
МОРШИНСЬКА Лорд
Лорд
Advice

У кожного героя — свій шлях та своя історія. Розповідайте ці історії кожного разу, коли дитина п’є воду. Розкажіть як ще хлопчиком Зоряний Лорд опинився за межами знайомого нам всесвіту, як опинився вже дорослим на Землі знов. Діти люблять казки. Нехай їхня вода теж стане казковою.

РАКЕТА

За плечима кібернетично вдосконаленого єнота Ракети — відчайдушні космічні пригоди і численні порушення закону. Ракета дуже розумний, може зробити бомбу з нічого і дуже не любить, коли над ним сміються.

Об’єкт 89P13, який називає себе Ракетою, — результат експерименту з генної модифікації тварин. За словами самого Ракети, в лабораторії його розбирали і збирали заново багато разів, і це сформувало важкий характер і запальний характер героя.

Decor
МОРШИНСЬКА РАКЕТА
РАКЕТА
Advice

Ставайте прикладом для дітей! Не забувайте і самі пити воду частіше, адже малюки копіюють своїх батьків.

НАСТУПНА СЕРІЯ «ПРИНЦЕСИ»