Попередня
Наступна
Прокрути

Природна мінеральна вода «Моршинська» походить з Прикарпаття, з моршинської долини, що розташована в курортному регіоні поблизу східного схилу Карпатського хребта і оточена з усіх боків лісами.

1/3

У Моршинській долині ніколи не було великих підприємств, АЗС, поселень, тому природна мінеральна вода «Моршинська» захищена від наслідків виробничої діяльності людей та техногенного впливу.

2/3

Моршинська вода є джерельною водою — однією із найцінніших серед природних вод. Вона самотужки прокладає собі шлях на поверхню землі і б’є природними джерелами на території курортної зони у букових лісах.

view360
3/3

На поверхні вода потрапляє у спеціальні водозбірні споруди — каптажі, які захищають джерела і воду від зовнішніх впливів. Територія безпосередньо біля джерел охороняється, і є закритою зоною санітарного контролю з обмеженим доступом сторонніх людей.

Моршинське джерело — одне з небагатьох у світі родовищ чистої природної води, яка має ідеально збалансований для людини мінеральний склад.

1/4

Природна мінеральна вода — це продукт підземної природної лабораторії, умови якої неможливо створити штучно.

2/4

Опади, що випадають на лісові масиви Карпатського хребта, формують Моршинське родовище. Просочуючись крізь верхній шар ґрунтів, що захищені первозданною природою Карпат, вода по залишеним під землею руслам прадавнього Дністра знаходить шлях до підніжжя Карпат, де й знаходиться Моршин.

3/4

Циркулюючи у гірських породах, підземні води проходять хімічну, газову та електричну обробку. Піднімаючись на поверхню, вода зазнає гравітаційного, біологічного та енергетичного впливу.

4/4

Таким чином, вода не встигає розчинити велику кількість солей, що знаходяться у глибоких пластах порід, але в той самий час, містить необхідну кількість природних мінералів. Цей природний феномен Моршинського родовища дає змогу формувати низькомінералізовану воду, яку можна споживати без обмежень щодня. На планеті є небагато джерел, де природа так точно дозувала хімічний склад води, щоб вона з одного боку, була б такою легкою за хімічним складом, а з іншого, містила б у собі необхідну для життєдіяльності людського організму кількість основних мікроелементів, таких як кальцій, магній, кремній. Вода Моршинського родовища визнана такою, що відповідає всім вимогам європейської концепції визнання води як natural mineral water.

Мінеральна вода «Моршинська» розливається на заводі «Оскар» неподалік від джерела. З джерела вода по трубопроводах швидко потрапляє до заводу, де розливається у пляшки.

1/5

У процесі розливу не відбувається жодних змін хімічного складу чи обробки води. Вода залишається такою, якою її створила природа.

view360
2/5

На своєму шляху до пляшки вода зустрічає лише механічні піщані фільтри, які звільняють її від незначних природних включень: глини чи мікро часточок лісового ґрунту.

3/5

Новітні технології Моршинського заводу мінеральних вод «Оскар» дають змогу розливати воду в пляшки, не руйнуючи її унікального складу. Моршинська вода залишається такою, як її задумала природа.

4/5

Завод «Оскар» було відкрито у 1995 році, в 2007 він пройшов масштабне оновлення та отримав один із найпотужніших виробничих комплексів в Україні.

view360
5/5

Сьогодні «Оскар» — це потужне інноваційне підприємство, обладнане сучасним устаткуванням. Тут ефективно працюють системи контролю якості, що відповідають вимогам міжнародних стандартів і дають змогу зберегти природні властивості води.

1/3

З березня 2017 року Моршинська офіційно внесена у List of Natural Mineral Waters EC, це дає право реалізовувати її під маркуванням NATURAL MINERAL WATER на території всіх країн Європейської Співдружності.

2/3

У 2016 році Моршинська отримала найвищу нагороду «Superior Taste Award» («За неперевершений смак») на відкритому дегустаційному конкурсі міжнародного Інституту смаку та якості — The International Taste & Quality Institute (іTQі). Вона стала першою українською водою відзначеною міжнародною нагородою такого рівня.

3/3

Виробництво «Оскар» має сертифіковану систему управління безпечністю харчової продукції FSSC 22000. Це дає право без будь-яких додаткових перевірок виробника продавати продукцію заводу «Оскар», у всіх магазинах та торгівельних мережах світу.

1/7

Ще в XV столітті мешканці Моршина відкрили незвичайні властивості місцевих природних джерел, але добували не воду, а сіль. Тоді ще ніхто не здогадувався, що саме завдяки особливому хімічному складу моршинська вода і є цілющою.

2/7

У 1876 році купець Боніфацій Штіллер придбав Моршин. А коли його друзі лікарі Дзіковський та П’ясецький помітили лікувальні властивості тутешньої ропи і мінеральних вод Штіллер вирішив перетворити містечко на водолікувальний заклад.

3/7

Боніфацій Штіллер розвивав Моршин, орієнтуючись на європейські курорти — Карлсбад (Карлові Вари), Баден-Баден та інші. Запрошені ним лікарі П’ясецький та Дзіковський розпочали організацію клімато- і водолікування, створювали санаторні зони на зразок гірських санаторіїв Швейцарії та Тіролю.

4/7

У 1879 році було виявлене ще одне природне джерело, що давало смачну та оптимальну за складом воду для щоденного вживання. Тепер це найвідоміше джерело №4, сьогодні з нього ми і розливаємо Моршинську.

5/7

В 1930 роках курортна справа в Моршині набула бурхливого розвитку: на курорті з’явилася електрика, збудовані водолікарня, грязелікарня, інгаляторій, бювет мінеральних вод та розпочато будівництво «Мармурового палацу».

6/7

У радянські часи популярність курорту зростала. В 1964 році курорт відвідало 42 тисячі осіб, в 1973 — 59 тисяч, в 1977 — 67 тисяч. Моршин став курортом всесоюзного значення.

7/7

До кінця XX століття водні багатства Моршина використовувалися лише для потреб курорту. Однак дослідження довели, що моршинські родовища одні з найбільших в Україні. Так, у 1995 році в Моршині запрацювало сучасне виробництво — завод «Оскар» розпочав розлив Моршинської, яку Ви купуєте щодня.