Новини

Природна води для підлітків «Morshynska JuniorZ»

Природна води для підлітків «Morshynska JuniorZ»

Зустрічайте серію природної води «Morshynska JuniorZ» для покоління Z, що допоможе зробити заняття спортом та здоровий спосіб життя привабливими для підлітків.

Спорт та природна вода – важливі складові здорового способу життя школярів. Саме з метою привернення уваги до такого важливого симбіозу в житті активного підлітка як спорт та вода, «Моршинська» створила серію природної води «Morshynska JuniorZ» з яскравим дизайном із сучасних рухливих видів спорту: чирлідинг, хортинг, флорбол, бадмінтон, корфбол, та фризбі. Кожен юний споживач точно оцінить не лише стильний дизайн, але й оптимальний об’єм 0,5 л та зручний спортивний ковпачок. Тепер школярі зможуть пити природну воду під час тренувань. Нова «Morshynska JuniorZ» спонукає підлітків до активних занять спортом та робить життя драйвовішим.

З 2018 року «Моршинська» стала партнером всеукраїнського спортивного руху «JuniorZ» Олександра Педана, який активно сприяє популяризації більш цікавих та сучасних видів спорту серед дітей. Завдяки зусиллям руху вчителі мають змогу пробудити цікавість школярів до фізкультури. Громадська організація «JuniorZ» вже більше року виховує спортивно-активне поколіннячерез модернізацію шкільної програми з фізкультури.

«Головна місія спільного проекту «Моршинської» та громадського руху «JuniorZ» –популяризація спорту та культури пиття негазованої природної води серед школярів, адже це головний атрибут здорового стилю життя. Варто зазначити, що 2% від продажу кожної пляшки «Morshynska JuniorZ» будуть направлені на розвиток шкільного спорту в Україні.

Пий природну воду та займайся улюбленим видом спорту разом з «Morshynska JuniorZ»!

Поділитися новиною
Згорнути новину
Новая колекція принцес «Діснею» вже на полицях

Новая колекція принцес «Діснею» вже на полицях

Пий природну Моршинську та збирай всіх принцес «Діснею» разом: Білосніжку, Софію, Відважну, Рапунцель, Бель, Жасмін, Аріель, Попелюшку та Мулан.

Пий природну Моршинську та збирай всіх принцес «Діснею» разом: Білосніжку, Софію, Відважну, Рапунцель, Бель, Жасмін, Аріель, Попелюшку та Мулан.

Поділитися новиною
Згорнути новину
Людина-павук на нових пляшечках Моршинської!

Людина-павук на нових пляшечках Моршинської!

Вирушай до нових пригод разом з Моршинською та Людиною-павуком! Дивись фантастичний екшн Людина-павук: Далеко від дому. 4 липня у кіно

Вирушай до нових пригод разом з Моршинською та Людиною-павуком!

Дивись фантастичний екшн Людина-павук: Далеко від дому. 4 липня у кіно

Поділитися новиною
Згорнути новину
МОРШИНСЬКА ПІДТРИМУЄ ЕФЕКТИВНІ ТРЕНУВАННЯ!

МОРШИНСЬКА ПІДТРИМУЄ ЕФЕКТИВНІ ТРЕНУВАННЯ!

Моршинська Спорт — головний атрибут занять спортом та неодмінна умова здорового способу життя! Гаслом чергової колаборації бренду з молодими українськими зірками-спортсменами незмінно залишається «Моршинська Спорт — перше правило тренувань».

Моршинська Спорт — головний атрибут занять спортом та неодмінна умова здорового способу життя!

Гаслом чергової колаборації бренду з молодими українськими зірками-спортсменами незмінно залишається «Моршинська Спорт — перше правило тренувань».

У 2019 році Михайло Романчук — майстерний український плавець, чемпіон Європи, Дар’я Білодід — талановита дзюдоїстка, наймолодша чемпіонкою світу та Станіслав Горуна — кращий каратист України та чемпіон Всесвітніх ігор з карате, своїм прикладом продовжують популяризувати спорт та важливість підтримки гідробалансу під час фізичних навантажень.

Спортсмени розкривають власні секрети споживання води та долучають українців до занять спортом.

Єдиний лайфхак від «Моршинська» — для підсилення результату тренувань, необхідно споживати мінеральну природну воду Моршинська Спорт, яка має ідеально збалансований мінеральний склад, та на 100% сприймається організмом. Насичує його достатньою кількістю вологи під час занять спортом.

Поділитися новиною
Згорнути новину
Вода, прокачана природою

Вода, прокачана природою

Зустрічайте новинку — Morshynska plus Pine water! Напій з природною Моршинською водою та екстрактом соснової хвої, натуральними соками ягід та фруктів.

Зустрічайте новинку — Morshynska plus Pine water!

Напій з природною Моршинською водою та екстрактом соснової хвої, натуральними соками ягід та фруктів.

Як ти постійно прокачуєш себе, так ми прокачали воду, збагативши її природним антиоксидантом — екстрактом соснової хвої.

Спробуй!

Дізнатися більше тут: morshynska.ua/pinewater

Поділитися новиною
Згорнути новину
ТВОЄ ТІЛО = ТВОЄ МАЙБУТНЄ

ТВОЄ ТІЛО = ТВОЄ МАЙБУТНЄ

Ти формуєш майбутнє вже сьогодні… Все, що потрібно – вже в тобі… Це - твоє тіло. Воно – твій найцінніший ресурс. Тобі потрібна природна вода «Моршинська». Вона відновлює твоє тіло щодня, щоб ти робив свій наступний крок і досягав своєї мети.

Ми прагнемо надихнути всіх українців любити і піклуватися про своє тіло та пити природну «Моршинську» щодня. Адже тіло - це людська першооснова. Точка відліку, з якої все починається. Воно витримує напругу, незважаючи на втому, воно дарує нам відчуття радості. А головне - допомагає досягати своєї мети, своїх прагнень і створювати майбутнє, а природна «Моршинська» необхідна йому, як вдих та видих.

І пам’ятай, немає ніяких обмежень:
є ти, твоє майбутнє і цілий світ можливостей.
Все, що потрібно, вже всередині тебе. Адже твоє тіло - найцінніший ресурс!
Змінюй майбутнє, створюй майбутнє. Піклуйся про своє тіло. Відновлюй його.
Пий природну «Моршинську» щодня і роби наступний крок до своєї мети.
ТВОЄ ТІЛО = ТВОЄ МАЙБУТНЄ

Дізнатися більше тут: tilo.morshynska.ua

Поділитися новиною
Згорнути новину
​Презентація проекту «Голос води» від Моршинської

​Презентація проекту «Голос води» від Моршинської

​Презентація проекту «Голос води» від Моршинської за участі відомих українських артистів — The Maneken, ONUKA, dakhabrakha, Katya Chilly та масштабного світлового шоу від Front Pictures. Субота, 23 березня о 19:30, Київ, Контрактова площа

Презентація проекту «Голос води» від Моршинської за участі відомих українських артистів — The Maneken, ONUKA, dakhabrakha, Katya Chilly та масштабного світлового шоу від Front Pictures.

Приходь та почуй першу симфонію, створену природною водою та людьми.
До міжнародного Дня Води.

Субота, 23 березня о 19:30, Київ, Контрактова площа.
Вхід вільний.

Сторінка проету «Голос води»

Поділитися новиною
Згорнути новину
Я п’ю #Моршинську

Я п’ю #Моршинську

Я п'ю, п’ю вранці, на роботі, на тренуваннях, за кермом, на вечірках, а ще - п’ю і дітям даю…

Я п'ю, п’ю вранці, на роботі, на тренуваннях, за кермом, на вечірках, а ще — даю дітям…Моршинську!

Проект «Я п’ю» має соціальний характер, метою якого є дисоціювання цього висліву з вживанням алкоголю та ототожнити його із здоровим способом життя»

Ходити з пляшкою та пити природну воду стає справжнім трендом.

Адже без вживання води наш організм не здатен самовідновлюватися. Щоб допомогти тілу виконувати свої функції, необхідно підтримувати гідробаланс.

Долучайся до соціальної кампанії «Я п’ю» #Моршинська «Зізнайся» всім на сторінках у соцмережах в яких ситуаціях п'єш ти, став #япью #Моршинська, та підтримай здоровий тренд.

А відомі українці допоможуть тобі надихнутись нашою ідеєю:

Поділитися новиною
Згорнути новину
У «МОРШИНСЬКОЇ» ПОПОВНЕННЯ!

У «МОРШИНСЬКОЇ» ПОПОВНЕННЯ!

​Зустрічай «Моршинку» — питну воду для дітей з перших днів життя.

Зустрічай «Моршинку» — питну воду для дітей з перших днів життя.

Її створено з виключною турботою про безпеку вашого малюка. «Моршинка» походить з курортного регіону Прикарпаття, заповідних Моршинських джерел. Має низьку мінералізацію та не містить консервантів.

Підходить для пиття, приготування дитячого харчування, розведення молочних сумішей. Не потребує кип'ятіння при використанні протягом однієї доби.

Пляшечку 0,33 л зручно тримати маленькими ручками. 1,5 л — брати з собою в авто. А великий 6 л формат ідеальний для приготування страв і напоїв вдома.

Поділитися новиною
Згорнути новину
СВИНКА ПЕППА ТА ЇЇ РОДИНА ЧЕКАЮТЬ НА ТЕБЕ!

СВИНКА ПЕППА ТА ЇЇ РОДИНА ЧЕКАЮТЬ НА ТЕБЕ!

Пий природну Моршинську та збирай всю родину Пеппи разом!

Зустрічай Свинку Пеппу та її родину на нових пляшечках Моршинської! Нумо грати, мандрувати, розважатися та стрибати у калюжах разом із Пеппою, її братиком Джорджем, Мамою Свинкою та Татом Свином.

Пий природну Моршинську та збирай всю родину Пеппи разом!

Поділитися новиною
Згорнути новину
«МОРШИНСЬКА СПОРТИК» ДАРУЄ УНІКАЛЬНУ МОЖЛИВІСТЬ ВИГРАТИ ЧУДОВІ ПОДАРУНКИ!

«МОРШИНСЬКА СПОРТИК» ДАРУЄ УНІКАЛЬНУ МОЖЛИВІСТЬ ВИГРАТИ ЧУДОВІ ПОДАРУНКИ!

Давно мріяв про гіроскутер, який стане вірним другом і зробить тебе ще швидшим та активнішим? Або про інші чудові подарунки? Тоді бери участь у розіграші, який відбуватиметься щотижня, починаючи з 8 серпня 2018 р. до 1 листопада 2018 р.

Всім! Всім!! Всім!!! Спортивним, активним , цілеспрямованим, модним та трендовим!

Давно мріяв про гіроскутер, який стане вірним другом і зробить тебе ще швидшим та активнішим? Або про інші чудові подарунки? Тоді бери участь у розіграші, який відбуватиметься щотижня, починаючи з 8 серпня 2018 р. до 1 листопада 2018 р.

Що для цього потрібно?

 • Придбати акційні пляшечки «Моршинської Спортик».
 • Знайти код на звороті етикеток негазованої мінеральної води «Моршинська Спортик» ємністю 0,33 дм³ або у ПЕТ-пляшках із позначкою «Акція!».
 • Зареєструвати код протягом часу проведення акції на сайті, за допомогою СМС.
 • Зберегти етикетку з акційним кодом до 15 листопада 2018 року (обов’язково!) у таємному, відомому тільки тобі місці. Жарт, звичайно. Зберігати можна де завгодно, але щоб вона лишилась цілою та неушкодженою.
 • Запам’ятати, що кількість подарунків обмежена й не проґавити шанс втілити свою мрію в життя, ставши власником суперового гіроскутера та інших, не менш чудових речей.
 • Набратися терпіння та чекати розіграшу! Ти це зможеш!

Будь сильним! Будь стильним! Пий природну воду! Будь Спортик!

Детальну інформацію щодо кількості подарунків та умови акції можна дізнатися на https://promo.morshynska.ua/sportyk або за телефоном гарячої лінії 0-800-508-881 з 09:00 до 20:00 щодня.

Поділитися новиною
Згорнути новину
УЛЮБЛЕНІ ПРИНЦЕСИ «ДІСНЕЮ»

УЛЮБЛЕНІ ПРИНЦЕСИ «ДІСНЕЮ»

​Нарешті!!! Твої улюблені принцеси «Діснею» на нових пляшечках Моршинської!

Нарешті!!! Твої улюблені принцеси «Діснею» на нових пляшечках Моршинської!

Чарівна Жасмін, розумна Бель, кмітлива Аріель, хоробра Мулан і тендітна Попелюшка запрошують тебе до чарівних пригод! Шукай нову казкову серію пляшечок у своєму місті!

Поділитися новиною
Згорнути новину
Пий, грайся та вигравай подорож до парку розваг у Парижі!

Пий, грайся та вигравай подорож до парку розваг у Парижі!

​Мрієш про подорож до Діснейленду усією родиною? Або про інші чудові подарунки з улюбленими героями? Тоді скоріш бери участь у акції!

Мрієш про подорож до Діснейленду усією родиною? Або про інші чудові подарунки з улюбленими героями? Тоді скоріш бери участь у акції!

Що для цього потрібно?

 • Придбай пляшечки «Моршинської» серії «Пий та грайся», які беруть участь в акції
 • Знаходь коди під кришечками пляшечок
 • Реєструй коди протягом часу проведення акції на сайті promo.morshynska.ua
 • Обирай та замовляй на сайті круті гарантовані подарунки з улюбленими героями з пляшечок. Більше кодів – більше подарунків!
 • Зареєструй 30 або більше кодів і бери участь у розіграші поїздки до Діснейленду!

Шукай деталі та строки проведення акції на сайті promo.morshynska.ua

Пий корисну природну воду, грайся та вигравай чудові подарунки!

Поділитися новиною
Згорнути новину
«Моршинська» випустила лімітовану серію пляшок з футбольною тематикою

«Моршинська» випустила лімітовану серію пляшок з футбольною тематикою

Лімітована серія «Моршинської» до фіналу головної футбольної події року!

Лімітована серія «Моршинської»
до фіналу головної футбольної події року!

Для підтримки гідробалансу українських вболівальників та гостей столиці,
«Моршинська» випустила серію фанових пляшок об’ємом 0,5 л.

Вболівай у компанії особливих пляшок
з футбольною тематикою!

Поділитися новиною
Згорнути новину
«Моршинська» в мережі МакДональдз

«Моршинська» в мережі МакДональдз

Відтепер природну мінеральну воду можна купити як в складі МакМеню, так і окремо.

Відтепер природну мінеральну воду можна купити як в складі МакМеню, так і окремо.
Новими позиціями в меню МакДональдз стали: "Моршинська" негазована та слабогазована, об'ємом 0,5 л та «Моршинська Спортик», об'ємом 0,33 л.

У рамках співпраці, в травні 2018 року «Моршинська» розробила новий дизайн етикетки «Спортик», спеціально для ресторанів МакДональдз.
На пляшках зображений персонаж Хепік, який є символом Хеппі Міл і добре знайомий дітям.

Поділитися новиною
Згорнути новину
Акція «3+1 вигідніше»

Акція «3+1 вигідніше»

​Скористайся чудовою пропозицією від «Моршинської». Купуй продукцію ТМ «Моршинська» об’ємом 1,5л у супермаркетах роздрібної торгівлі та заощаджуйте: придбавши акційну упаковку з 4 пляшок вигідніше!

Скористайся чудовою пропозицією від «Моршинської».

Купуй продукцію ТМ «Моршинська» об’ємом 1,5л у супермаркетах роздрібної торгівлі та заощаджуйте: придбавши акційну упаковку з 4 пляшок вигідніше!

Будь у формі щодня разом з «Моршинською»!

Детальні умови акціі «3+1 вигідніше» в офіційних правилах.

Поділитися новиною
Згорнути новину
АКЦІЯ «5+1 ВИГІДНІШЕ»

АКЦІЯ «5+1 ВИГІДНІШЕ»

Купуй продукцію ТМ «Моршинська» об’ємом 1,5л у супермаркетах роздрібної торгівлі та заощаджуйте: придбавши акційну упаковку з 6 пляшок вигідніше!

Скористайся чудовою пропозицією від «Моршинської».

Купуй продукцію ТМ «Моршинська» об’ємом 1,5л у супермаркетах роздрібної торгівлі та заощаджуйте: придбавши акційну упаковку з 6 пляшок вигідніше!

Будь у формі щодня разом з «Моршинською»!

Офіційні правила.

Поділитися новиною
Згорнути новину
Мінеральна вода-спрей «Моршинська»

Мінеральна вода-спрей «Моршинська»

Улюблений бренд більшості українців — «Моршинська», знову дивує новинкою! Цього разу на ринок виходить мінеральний спрей для природного зволоження тіла та обличчя!

Улюблений бренд більшості українців — «Моршинська», знову дивує новинкою! Цього разу на ринок виходить мінеральний спрей для природного зволоження тіла та обличчя!

Мінеральна вода-спрей «Моршинська» стане найкращою супутницею в дорозі, в офісі, вдома або на відпочинку. Мільйони освіжаючих крапель спрею ніжно і миттєво зволожать вашу шкіру. Завдяки ідеально збалансованому складу природної мінеральної води «Моршинська», вода-спрей подарує вам відчуття свіжості, легкості, комфорту за будь-яких температурних і погодних умов протягом всього дня. «Моршинська» мінеральна вода-спрей – це саме те, чого шукають українські красуні!

Шукайте в магазинах, в зручних форматах 50,150, 250 мл

Поділитися новиною
Згорнути новину
ОГОЛОШУЄМО 2018 — РОКОМ ЕФЕКТИВНИХ ТРЕНУВАНЬ!

ОГОЛОШУЄМО 2018 — РОКОМ ЕФЕКТИВНИХ ТРЕНУВАНЬ!

​В 2018 році ТМ «Моршинська» та найяскравіші українські зірки світового спорту поставили собі за мету — власним прикладом продемонструвати, що запорукою успіху та чудового самопочуття є гарна фізична форма. Слідуйте простим правилам та тренуйтесь ефективно!

В 2018 році ТМ «Моршинська» та найяскравіші українські зірки світового спорту поставили собі за мету — власним прикладом продемонструвати, що запорукою успіху та чудового самопочуття є гарна фізична форма. Слідуйте простим правилам та тренуйтесь ефективно!

«Моршинська» «Спорт» — перше правило тренувань.

Саме з таким гаслом розпочалася нова рекламна кампанія, яку підтримали видатні спортсмени сьогодення:

Еліна Світоліна

теніс

Третя ракетка світу за версією WTA від 29.01.2018. Найвище досягнення для українського тенісу, як серед жінок, так і чоловіків;


Жан Беленюк

греко-римська боротьба

Чемпіон Світу та Європи, срібний призер Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро (2016);


Ольга Харлан

фехтування

5-разова чемпіонка світу, 7-разова чемпіонка Європи, Олімпійська чемпіонка (2008).


Ці молоді та завзяті спортсмени разом з «Моршинською» актуалізують серед українців питання регулярних зайнять спортом та вплив води на ефективність тренувань. Слідкуйте за новинами!

Поділитися новиною
Згорнути новину